Strona główna Bez kategorii Wejściówki na Festiwal Reżyserii do wzięcia

Wejściówki na Festiwal Reżyserii do wzięcia

0

Od środy, 15 maja od godz. 12.00 będzie można rezerwować i odbierać bezpłatne wejściówki na 6. Festiwal Reżyserii Filmowej. Prawdziwą ucztę dla miłośników X muzy zaplanowano w Świdnicy w dniach 1-6 czerwca 2013 r. 

Dla pierwszych 90 osób organizatorzy mają niespodziankę – podwójne zaproszenia na Galę otwarcia i zamknięcia Festiwalu. Bezpłatne wejściówki będzie można rezerwować i odbierać pod wieżą ratuszową, gdzie przygotowane zostaną dwa stanowiska do wydawania wejściówek, (Rynek, ul. Wewnętrzna 4).

Rezerwację będzie można dokonywać również drogą mailową [email protected], natomiast odbiór będzie możliwy w miejscu wydawania wejściówek. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 4 wejściówki na jeden film, natomiast zaproszenia na galę wydawane są pojedynczo, oznacza to, że jedna osoba może otrzymać zarówno zaproszenie na galę otwarcia jak i zamknięcia.

Rezerwacja i odbiór wejściówek w środę, 15 maja będzie możliwy w godz. 12.00-19.00. W pozostałe dni: poniedziałek-niedziela w godz. 10.00-19.00. Przed 15 maja rezerwacje nie będą przyjmowane. Wejściówki będzie można odbierać do 29 maja.

Uwaga! – wejściówka jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wybranego seansu, wydarzenia. Po tym czasie organizatorzy nie gwarantują miejsca.

Szczegółowy program 6. Festiwalu Reżyserii Filmowej

Więcej informacji o FRF: www.festiwalrezyserii.pl

Poprzedni artykułSkutecznie zdobywają dotacje
Następny artykułZmagania z królową sportu