Tylko ten, kto doznał cierpienia w chorobie wie, jak ważne jest ciepłe słowo, troska i niezawodna obecność. Tylko Wy wiecie, jak połączyć fachową wiedzę i umiejętności z serdecznością i wsparciem, jak towarzyszyć w chwilach ostatecznych, jak witać na świecie nowe życie.
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych, przypadający 12 maja, jest szczególną chwilą. Najpiękniejsze słowa to zbyt mało, by wyrazić naszą wdzięczność za wasz trud i poświęcenie. Życzymy z całego serca wytrwałości, a przede wszystkim takich zmian w służbie zdrowia, które pozwolą na finansowe docenienie waszej wyjątkowej pracy.
Mediator Group, wydawca portalu Swidnica24.pl




![Zderzenie dwóch aut na wyjeździe ze Świebodzic [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/DK35-Swiebodzice-kolizja-2026.07.10-0-100x75.jpg)
![Zaginął 8-latek [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2020/02/policja-ilustracyjne-2020.02.26-1-100x75.jpg)




