Strona główna Sport Piłka nożna Remisowo w Witkowie

Remisowo w Witkowie

1

W 23. kolejce klasy okręgowej doszło do bardzo ciekawego pojedynku, w którym zmierzyły się ze sobą dwie drużyny z powiatu świdnickiego. Grom Witków zremisował 2:2 ze Zjednoczonymi Żarów.

Z początku lekką przewagę miał Żarów, co było do przewidzenia, bo mają mocniejszy skład. Potem obie drużyny miały sporo sytuacji, zarówno jedni, jak i drudzy mogli to spotkanie wygrać, ale skończyło się remisem 2:2 – powiedział prezes Gromu Ireneusz Mlak.

 

– Mamy mały niedosyt po tym spotkaniu, bo tak naprawdę powinniśmy to spotkanie rozstrzygnąć już w pierwszej połowie. Objęliśmy prowadzenie już w 30. sekundzie. Potem Felich miał dwie 200- procentowe sytuacje i powinno być 3:0. Po przerwie Grom wyrównał, w 67. minucie było 2:1 dla nas, a kilka minut później nieupilnowany zawodnik z Witkowa wyrównał. Potem wszyscy mięli sporo sytuacji, ale skończyło się podziałem punktów – powiedział trener Zjednoczonych Artur Sara.

W tabeli klasy okręgowej po sobotnich meczach Zjednoczeni plasują się na drugiej pozycji, Grom walczy wciąż o utrzymanie i zajmuje jedenaste miejsce.

 

Grom Witków- Zjednoczeni Żarów 2:2 (1:0)

Bramki dla Gromu: P. Kloc, Liszka

Bramki dla Zjednoczonych: Korbecki, Zyl

Grom: Kudłacz, Ł. Cegielski, M. Cegielski, Wirchniański, Rutkowski, Żołnierek, S. Kloc, Szuba, Smutek, Liszka, P. Kloc oraz Rokita, Skolimowski, A. Kujawa, M. Kujawa

Zjednoczeni: Hruszowiec, Rudnik, Okarma, Ciupiński, Darowski, Uszczyk, Kołodziej, Wojnowski, Zyl, Korbecki, Felich oraz Klimaszewski, Kaśków, Durma, Jernutowski

/M.Rodziewicz/

Poprzedni artykułŚwidnica i Świdniczanie 2013: Nagroda miesiąca
Następny artykułPomóż odnaleźć psa