W miniony weekend w Sławie zakończyły się Regaty Żeglarskie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu i Przewodniczącego NSZZ Policjantów. Zwycięzcami zawodów została drużyna ze Świdnicy.
W Sławie zawody rozegrano już po raz dziewiąty. Organizatorem był Klub Żeglarski „Wodnik” i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Świdnicy. W zawodach wystartowało 13 załóg reprezentujących jednostki Policji garnizonu dolnośląskiego.
W trakcie regat rozegrano sześć wyścigów. Po ciężkiej i emocjonującej rywalizacji zwycięzcami zostali:
- I miejsce – załoga KPP Świdnica w składzie: Przemysław Siwiak, Kudela Marek, Malicki Arkadiusz,
- II miejsce –załoga KPP Polkowice w składzie– Wątor Urban, Kicieliński Aureliusz, Świerczyński Andrzej,
- III miejsce – załoga ZW NSZZ Policjantów w składzie – Hanuda Robert, Zapart Andrzej, Szabłowska Aleksandra.


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-238x178.jpg)

![Trudna sztuka latania. Na pomoc bocianiemu juniorowi z Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/bocian-pomoc-2-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-100x75.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-100x75.jpg)



