Strona główna Wydarzenia Marsz dla życia i rodziny w niedzielę

Marsz dla życia i rodziny w niedzielę

11

Fundacja Małżeństwo Rodzina w Świdnicy po raz trzeci organizuje marsz dla życia i rodziny  pod hasłem „Rodzina receptą na kryzys”. – W tym roku precyzujemy nasz marsz do konkretnego wezwania „Kierunek: Rodzina”. Tradycyjnie celem marszu jest promocja rodziny i życia, jako wartości ponadczasowej i fundamentu cywilizacji – zapowiadają organizatorzy.

Marsze charakteryzują pozytywne treści i są radosnym pochodem, zorientowanym do wszystkich, ponad wszelkimi podziałami. Zaproszenie do uczestnictwa w Marszu skierowane jest do wszystkich świdnickich rodzin oraz gości z Dolnego Śląska, do organizacji społecznych, szkół i przedszkoli.

Marsz dla życia i rodziny wyruszy 26 maja o godz. 15:30, z placu Jana Pawła II. Następnie ulicami Długą , Wrocławską, 1 Maja, plac Małgorzaty, Franciszkańską wejdzie do Rynku. Finał Marszu jest zakończeniem organizowanego wraz z Urzędem Miejskim ”Tygodnia dla Rodziny”. Obejmuje zakończenie konkursu „Mamo, Tato jesteś moim Mistrzem”, finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej oraz występ dzieci ze Stanisławowa, a także konkurs i loterię dla uczestników marszu.

Poprzedni artykułSpore wyróżnienie dla świdnickiego trenera
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 44 [KONKURS]