Strona główna Temat dnia Król rabatu działa w Świdnicy

Król rabatu działa w Świdnicy

3

Działa na zasadzie zakupów grupowych, jednak oferowane rabaty udostępniane są przez firmy z naszej okolicy. Już od kilku miesięcy mieszkańcy Świdnicy mogą korzystać z pierwszego lokalnego portalu rabatowego KingRabat.pl. 

Serwis ma pełnić dwojaką funkcję – po pierwsze powstał w celu stworzenia miejsca, gdzie przedstawiane będą aktualne oferty rabatowe, ale dodatkowo jego twórcy chcą pobudzić lokalnych przedsiębiorców do oferowania unikalnych akcji promocyjnych.

Stworzyliśmy King Rabat, ponieważ zależało nam, by lokalni przedsiębiorcy nie stali przy ladzie w oczekiwaniu na klienta, tylko zaoferowali coś innego niż dotychczas, co będzie zarówno korzystne dla klientów jak i dla nich samych. Chcemy też, by pieniądze świdniczan zostawały w Świdnicy i okolicy. Dotychczas na rynku brakowało strony internetowej, która przedstawiałaby promocyjne oferty z naszego miasta, a nie przykładowo z oddalonego o 50km Wrocławia – mówi Mateusz Kochman, jeden z założycieli serwisu.

Choć portal jest dość podobny do portali należących do rynku zakupów grupowych, to jednak mocno się od nich różni. KingRabat.pl jest o wiele bardziej przyjazny w obsłudze i nie wymaga rejestracji, logowania czy wcześniejszej opłaty za usługę lub towar, który do czasu odbioru pozostaje wirtualny. Aby skorzystać z rabatów, wystarczy wydrukować kupon, który wygeneruje się dla interesującego nas produktu, a następnie udać się z nim do sprzedawcy. Co więcej, jak przekonują właściciele, reklama za pośrednictwem portalu rabatowego w porównaniu do typowych portali zakupów grupowych to też kilkukrotnie mniejsze koszty.

– Z punktu widzenia podmiotów gospodarczych współpraca z KingRabat.pl to nie tyko możliwość zaprezentowania swojej firmy czy konkretnej usługi. Chcąc aby wszystkie strony korzystały z faktu akcji promocyjnej pomagamy dobrać odpowiednią ofertę oraz służymy zapleczem technicznym – mówią właściciele KingRabat.pl

Więcej szczegółów o KingRabat.pl

Poprzedni artykułPorządki oświatowe na sesji Rady Powiatu
Następny artykułW Karninie zagrają o „sześć punktów”