Strona główna Sport Piłka nożna Kolejna wygrana w Gaciu?

Kolejna wygrana w Gaciu?

0

Kontynuujący serię trzech ligowych zwycięstw z rzędu piłkarze Polonii Świdnica zagrają w najbliższą sobotę, 1 czerwca na wyjeździe z solidną Foto-Higieną Gać. Obie ekipy dzieli w tabeli pięć punktów, rywale plasują się na ósmej lokacie, Polonia jest jedenasta.

W pierwszym pojedynku obu zespołów, Polonia nie wykorzystała atutu własnego boiska i ostatecznie zremisowała 1:1 z zespołem Foto-Higieny. Wynik otworzył zawodnik rywali – Marek Budny trafiając w 13. minucie. Do wyrównania doprowadził kilkanaście minut później Szymon Borowy. W tabeli nieco wyżej są gospodarze sobotniego starcia, ale patrząc na same mecze rozegrane w 2013 roku, to w tym wypadku więcej powodów do radości mają biało-zieloni. Zespół Polonii w dotychczas rozegranych dziesięciu wiosennych pojedynkach zgromadził na swoim koncie 17 punktów (6. miejsce), Foto-Higiena zdobyła 13 „oczek” (10. pozycja).

Pojedynek rewanżowy odbędzie się w sobotę, 1 czerwca, początek o 17.00.