Strona główna Bez kategorii Jazda na krawędzi

Jazda na krawędzi

10

Samochody, motocykle, quady – akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika to wszystko i nie tylko będzie można zobaczyć w niedzielę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem – Tonda Paroubek & Friends – udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts.

Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa – to fundament, na którym powstał projekt Streets Owners. Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych. Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu…

– Świat kina i jego efektów to drink z iluzji doprawionej swobodą wyobraźni. To wyjątkowa dziedzina sztuki. Sztuki spajającej rzeczywistość z magią. Jakkolwiek duże emocje potrafi w nas obudzić, zawsze pozostanie iluzją rzeczywistości. My żyjemy i jeździmy naprawdę – mówi Tonda Paroubek.

Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo – motocyklowa w Europie.

Świdnica 05.05 (niedziela) godzina 16:00 stadion ŚOSiR u.l Śląska. Bilety 20 i 30 zł. Kasa czynna od godziny 15:00

Poprzedni artykułMagazyn Swidnica24.pl na weekend
Następny artykułPędem na wieżę ratuszową [FOTO]