Strona główna Sport Piłka nożna Era Przemysława Malczyka dobiegła końca

Era Przemysława Malczyka dobiegła końca

10

Polonia Świdnica rozstała się z Przemysławem Malczykiem, dotychczasowym szkoleniowcem III-ligowców. Trener Malczyk prowadził zespół od sierpnia 2011 roku kończąc sezon 2011/2012 na piątym miejscu. W tym sezonie drużyna spisuje się jednak poniżej oczekiwań i zajmuje obecnie piętnastą lokatę.

 

Zdecydowano się zatem na zmiany, dzisiejszy trening prowadził Damian Błaszczyk, trener drużyny dolnośląskiej juniora starszego, który awansował ze Stalą Świdnica do rozgrywek LDJ, a następnie wywalczył tytuł wicemistrza Dolnego Śląska. Damian Błaszczyk będzie kierował naszym zespołem podczas najbliższego spotkania z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie.

 

Przemysławowi Malczykowi dziękujemy za trud włożony w pracę z zespołem Polonii Świdnica i życzymy powodzenia w dalszej trenerskiej karierze. Damianowi Błaszczykowi życzymy z kolei udanego debiutu na III-ligowej ławce trenerskiej. A ten nastąpi bardzo szybko. W sobotę, 18 maja o godz. 16.00 Polonia Świdnica zmierzy się na wyjeździe z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie.   

 

Poprzedni artykułCristiano Ronaldo ze Świdnicy? [VIDEO]
Następny artykułPolecamy: Zaczyn o Zofii i Oskarze Hansenach