Strona główna Temat dnia Cristiano Ronaldo ze Świdnicy?

Cristiano Ronaldo ze Świdnicy? [VIDEO]

21

Furorę w internecie robi nagranie z 10-letnim Dawidem Hancem, młodym piłkarzem UKS-u Gryf Świdnica w roli głównej. 10-letni chłopiec prezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności i już dziś niektórzy wróżą mu wielką piłkarską karierę. Zobacz i przekonaj się sam!

 

O umiejętnościach Dawida nie ma co za wiele pisać, to trzeba po prostu zobaczyć. Poniżej prezentujemy filmik z młodym świdnickim piłkarzem w akcji.

Jest bardzo utalentowany, ale potrzebuje dużo spokoju i ciężkiej pracy, a przez ten filmik miałem sporo telefonów od różnego typu menedżerów mających nie zawsze dobrą opinię. Dawid gra w kadrze Dolnego Śląska, wyróżnia się na tle rówieśników. Często gra z chłopcami z rocznika 2000, więc o 2 lata starszymi i radzi sobie bardzo dobrze. Mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach, ale żeby jego talent poszedł w dobrą stronę potrzebuje jak najwięcej spokoju i ciężkiej pracy, a jak najmniej szumu medialnego – wyznaje trener utalentowanego chłopca Mariusz Krupczak.

UKS Gryf Świdnica od lat słynie z dobrej pracy z młodzieżą i z pewnością nasze miasto będzie miało w przyszłości wiele powodów do radość, nie tylko z powodu dobrych występów Dawida Hanca, ale i innych uzdolnionych zawodników.

Poprzedni artykułWalka na piachu
Następny artykułEra Przemysława Malczyka dobiegła końca