Strona główna Sport Piłka nożna Czas na kolejnego Orła

Czas na kolejnego Orła

0

Po wygranej 6:0 z Orłem Międzyrzecz, ekipa III-ligowej Polonii Świdnica stanie naprzeciw kolejnego, ale zdecydowanie groźniejszego Orła, tego z Ząbkowic Śląskich. Zarówno świdniczanie, jak i nasi najbliżsi rywale zaciekle walczą o ligowy byt, szykuje się zatem ciekawe widowisko.

 

Spotkanie rozegrane zostanie na terenie naszych przeciwników, którzy z pewnością po raz drugi w tym sezonie liczą na pokonanie Polonistów. Nasi piłkarze będą się chcieli z kolei zrewanżować za dotkliwą porażkę 2:5 poniesioną przed własną publicznością. Dodatkowego smaczku tej rywalizacji dodaje sytuacja obu klubów w tabeli III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. Polonia zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli, które nie jest do końca bezpieczne bowiem wciąż niepewny w II-lidze jest los MKS-u Oława. Orzeł Ząbkowice Śląskie znajduje się na piętnastej pozycji i traci do podopiecznych Przemysława Malczyka cztery punkty.

 

Pojedynek pomiędzy Orłem, a Polonią odbędzie się w sobotę, 4 maja w Ząbkowicach Śląskich, początek konfrontacji o 15.00.

Poprzedni artykułWłoch najlepszy na świdnickim etapie [FOTO]
Następny artykułPolecamy: Jerzy Pilch „Wiele demonów”