Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

0

Po raz kolejny piłkarze z III i IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B wybiegli na boiska. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

III liga

Polonia Świdnica- Promień Żary 3:2

Bielawianka Bielawa- Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1

Lechia Zielona Góra- Lechia Dzierżoniów 1:0

Ilanka Rzepin- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:0

Piast Karnin- Polonia Trzebnica 3:1

Orzeł Międzyrzecz- Foto- Higiena Gać 0:1

Ślęza Wrocław- Pogoń Świebodzin 4:0

Sprotavia Szprotawa- Prochowiczanka Prochowice 1:3

 

IV liga

Piast Żmigród- AKS Strzegom 3:0

Olimpia Kowary- Nysa Kłodzko 2:0

Miedź II Legnica- Karkonosze Jelenia Góra 5:1

Sokół Wielka Lipa- Granica Bogatynia 0:1

Nysa Zgorzelec- GKS Kobierzyce 0:2

Orkan Szczedrzykowice- Pogoń Oleśnica 0:0

Piast Zawidów- Piast Nowa Ruda 1:0

Łużyce Lubań- Orla Wąsosz 2:0

 

Klasa okręgowa

Stal Świdnica- LKS Bystrzyca Górna 5:3

Grom Witków- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:2

Victoria Świebodzice- Iskra Jaszkowa Dolna 1:0

MKS Szczawno Zdrój- Zjednoczeni Żarów 1:0

Unia Złoty Stok- Pogoń Pieszyce 5:2

Trojan Lądek Zdrój- Karolina Jaworzyna Śląska 5:2

Kryształ Stronie Śląskie- Piławianka Piława Górna 3:3

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Wenus Nowice- Cukrownik Pszenno 0:1

Rawa Boleścin- Biały Orzeł Mieroszów 4:5

Granit Roztoka- Zagłębie Wałbrzych 3:1

Włókniarz Głuszyca- Górnik Boguszów- Gorce 4:1

Zieloni Mrowiny- Czarni Wałbrzych 1:3

Skalnik Czarny Bór- Nysa Kłaczyna 9:0

Gwarek Wałbrzych- Zdrój Jedlina Zdrój 2:1

Sudety Dziećmorowice- Victoria II Świebodzice 5:0

 

Grupa II Wałbrzych

Delta Słupice- Ślęża Ciepłowody 5:0

Czarni Sieniawka- Orzeł Mąkolno 7:0

Polonia Ząbkowice Śląskie- Wieża Rudnica 3:4

Sparta Ziębice- Lechia II Dzierżoniów 4:2

Skałki Stolec- Koliber Uciechów 7:1

Zieloni Łagiewniki- Zgoda Grodziszcze 1:3

Błękitni Owiesno- Błękitni Niedźwiedź 4:2

Niemczanka Niemcza- Boxmet Piskorzów 0:1

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- LKS Wiśniowa 1:1

Wierzbianka Wierzbna- Granit Rogoźnica 3:0 (wo)

Orzeł Witoszów- WKS Goczałków 1:1

Herbapol Stanowice- Błękitni Słotwina 1:1

LKS Piotrowice Świdnickie- Unia Jaroszów 2:7

Zryw Łażany- Tęcza Bolesławice 1:2

Błyskawica Kalno- Płomień Dobromierz 5:1

Grom Panków- Wodospad Zastruże 3:1

 

Grupa II Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)

Sparta Oleszna- LKS II Bystrzyca Górna 1:1

Orzeł Piława Dolna- Kłos Lutomia 11:2

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Klubokawiarnia Roztocznik 0:7

Gryf Burkatów- Victoria Tuszyn 1:1

Piast Jaźwina- LKS Gilów 4:0

Dąb Mościsko- Zryw Gola Świdnicka 0:9

Płomień Makowice- LKS Dobrocin 3:2