Strona główna Sport Piłka nożna Polonia odrabia zaległości, w środę z Międzyrzeczem

Polonia odrabia zaległości, w środę z Międzyrzeczem

0

Po zwycięstwie 3:2 z Promieniem Żary piłkarzy Polonii Świdnica czeka kolejny bój o III-ligowe punkty. Już w najbliższą środę, 1 maja naszym przeciwnikiem będzie Orzeł Międzyrzecz.

 

Nasi środowi rywale to szesnasty, ostatni zespół tabeli, który zamyka stawkę nieprzerwanie od inauguracyjnej kolejki, w której przegrał 1:7 z Lechią Zielona Góra. Młody zespół z Międzyrzecza zgromadził w swoim dorobku trzy punkty (3 remisy i 18 porażek) i pogodził się już raczej z faktem, iż utrzymanie na III-ligowych boiskach jest mało realne. W żaden jednak sposób przeciwnika lekceważyć nie można. Zwycięstwa bowiem odnosi się na murawie, a nie w szatni patrząc na wyniki i różnego rodzaju statystki. Tym bardziej, że pierwsza konfrontacja w tym sezonie pomiędzy Orłem, a czternastą obecnie w tabeli Polonią zakończyła się remisem 1:1.

Tym razem liczymy na komplet punktów biało-zielonych. Spotkanie pomiędzy Polonią Świdnica, a Orłem Międzyrzecz rozegrane zostanie w środę, 1 maja – początek meczu o 16.00 na stadionie przy ul. Śląskiej. Z pewnością naszym piłkarzom przyda się doping, na jaki mogli liczyć w ostatnich potyczkach z Bielawianką i Promieniem. Zapraszamy na mecz, wstęp wolny.

Poprzedni artykułHonorowy obywatel ks. Jan Bagiński
Następny artykułZwycięstwo ŚKPR-u na koniec sezonu