Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend w pigułce

Piłkarski weekend w pigułce

0

Po raz kolejny na murawę wybiegli piłkarze z III i IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

 

III liga

Polonia Świdnica- Bielawianka Bielawa 0:2

Promień Żary- Prochowiczanka Prochowice 0:0

Pogoń Świebodzin- Sprotavia Szprotawa 1:1

Foto- Higiena Gać- Ślęza Wrocław 0:3

Polonia Trzebnica- Orzeł Międzyrzecz 3:1

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Piast Karnin 2:1

Lechia Dzierżoniów- Ilanka Rzepin 2:2

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Lechia Zielona Góra 1:2

 

IV liga

Olimpia Kowary- AKS Strzegom 1:1

Orla Wąsosz- Nysa Kłodzko 2:0

Piast Nowa Ruda- Łużyce Lubań 3:1

Pogoń Oleśnica- Piast Zawidów 2:1

GKS Kobierzyce- Orkan Szczedrzykowice 2:1

Granica Bogatynia- Nysa Zgorzelec 2:1

Karkonosze Jelenia Góra- Sokół Wielka Lipa 3:2

Piast Żmigród- Miedź II Legnica 0:0

 

Klasa okręgowa

Karolina Jaworzyna Śląska- Bielawianka II Bielawa 3:0

Grom Witków- Victoria Świebodzice 2:3

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Piławianka Piława Górna 1:1

LKS Bystrzyca Górna- Trojan Lądek Zdrój 6:2

Pogoń Pieszyce- Stal Świdnica 3:2

Zjednoczeni Żarów- Unia Złoty Stok 1:0

Iskra Jaszkowa Dolna- MKS Szczawno Zdrój 2:3

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Cukrownik Pszenno- Skalnik Czarny Bór 3:3

Biały Orzeł Mieroszów- Victoria II  Świebodzice 1:0

Zdrój Jedlina Zdrój- Sudety Dziećmorowice 1:3

Nysa Kłaczyna- Gwarek Wałbrzych 1:2

Czarni Wałbrzych- Wenus Nowice 3:3

Górnik Boguszów- Gorce- Zieloni Mrowiny 1:1

Zagłębie Wałbrzych- Włókniarz Głuszyca 1:1

Rawa Boleścin- Granit Roztoka 1:3

 

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Boxmet Piskorzów 4:2

Błękitni Niedźwiedź- Niemczanka Niemcza 1:1

Zgoda Grodziszcze- Błękitni Owiesno 0:0

Koliber Uciechów- Zieloni Łagiewniki 1:1

Lechia II Dzierżoniów- Skałki Stolec 3:4

Wieża Rudnica- Sparta Ziębice 1:4

Orzeł Mąkolno- Polonia Ząbkowice Śląskie 1:3

Delta Słupice- Czarni Sieniawka 1:0

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Wodospad Zastruże- Spółdzielca Marcinowice 0:2

Płomień Dobromierz- Grom Panków 4:0

Tęcza Bolesławice- Błyskawica Kalno 5:1

Unia Jaroszów- Zryw Łażany 2:0

Błękitni Słotwina- LKS Piotrowice Świdnickie 2:0

WKS Goczałków- Herbapol Stanowice 1:1

Granit Rogoźnica- Orzeł Witoszów 0:3 (wo)

LKS Wiśniowa- Wierzbianka Wierzbna 0:2

 

Grupa II Świdnica

LKS Dobrocin- Ślężanka Tąpadła 5:2

Zryw Gola Świdnicka- Płomień Makowice 1:2

LKS Gilów- Dąb Mościsko 1:1

Victoria Tuszyn- Piast Jaźwina 3:1

Klubokawiarnia Roztocznik- Gryf Burkatów 5:1

Kłos Lutomia- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0:6

LKS II Bystrzyca- Orzeł Piława Dolna 2:1

Sparta Ostroszowice- Sparta Oleszna 0:3 (wo)