Strona główna Sport Piłka nożna Padnie twierdza w Jaworzynie Śląskiej?

Padnie twierdza w Jaworzynie Śląskiej?

1

Nie ma w naszym regionie zespołu, który by tak długo był niepokonany na własnym boisku w meczu ligowym, jak ma to miejsce w przypadku Karoliny Jaworzyna Śląska. Uwaga, drużyna z Jaworzyny Śląskiej po raz ostatni pokonana została u siebie w pojedynku o punkty 24 października 2010 roku, kiedy to przegrała 1:3 z LKS-em Bystrzyca Górna. Efektowna seria trwa już zatem od 32 spotkań.

 

Naprzeciw gospodarzy środowej potyczki w meczu 22. kolejki wałbrzyskiej klasy okręgowej wybiegną piłkarze Stali Świdnica, którym z kolei nie wiedzie się w meczach wyjazdowych. Podopieczni Tomasza Oleksego w tym sezonie zwyciężyli tylko raz grając na boisku rywala, a miała to miejsce 18 sierpnia 2012 roku w Witkowie, gdzie pokonali miejscowy Grom 2:1. –Mam nadzieję, że w środę przerwane zostaną dwie serie, zdobędziemy twierdzę w Jaworzynie Śląskiej i odniesiemy po długim okresie czasu zwycięstwo wyjazdowe – mówi z uśmiechem trener świdniczan Tomasz Oleksy.

Czy przyjezdnym uda się ta sztuka? Wszystkiego dowiemy się już w najbliższą środę, 1 maja, początek tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się starcia o 17.00 na boisku w Jaworzynie Śląskiej.

Poprzedni artykułMedal zawodniczki AKS-u podczas mistrzostw
Następny artykułDni Świdnicy 2013 [PROGRAM]