Strona główna Kultura Motocykliści z sercem

Motocykliści z sercem

0

Po raz piąty pasjonaci, zrzeszeni w Klubie Rider Świdnica, zapraszają do udziału w akcji MOTOSERCE. Dzięki gronu niezawodnych sponsorów 20 kwietnia w Galerii Świdnickiej odbędzie się zbiórka krwi, a towarzyszyć jej będzie mnóstwo atrakcji. Wszystko z myślą o chorych dzieciach.

Tuż po 10.00 w Galerii ulokuje się wałbrzyska stacja krwiodawstwa, zorganizowana przez Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, a zbiórka krwi trwać będzie do godziny 16.00.

Zewnętrzną scenę, wystawioną tego dnia od ulicy Westerplatte (w razie niepogody wewnątrz) wezmą w posiadanie zaprzyjaźnione z motocyklistami zespoły.

10.30 – koncert Guys Of Destruction

12.30 – koncert Łowcy Pomidorów

13.30 – pokazy Strongmenów

14.30 – koncert Johnny Trzy Palce

15.30 – koncert Chopped Brain

16.30 – koncert No Business

W programie jest także uroczysty przejazd motocyklistów na mszę do katedry świdnickiej. Członkowie Klubu i ich goście modlić się będą wspólnie za chore dzieci.

Podczas całego dnia towarzyszyć członkom Klubu Rider będą: policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Off Road Team Świdnica oraz Rajdowa Świdnica, Moto Świdnica, Muzeum Broni i Militariów z Witoszowa, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy (kolarze), Wałbrzysko-Kłodzka Grupa GOPR. Pokazy i koncerty zakończą się ok. godziny 19.00.

Poprzedni artykułFirmy od kuchni
Następny artykułŚwidniczanin z zapasem marihuany