Po przegranym meczu z Olimpią Piekary Śląskie trener ŚKPR-u Świdnica Krzysztof Mistak poinformował, że zamierza zrezygnować z funkcji trenera. Deklarację podtrzymał podczas wtorkowego spotkania z zarządem. Po rozmowie z działaczami dał się jednak przekonać, aby nie opuszczał zespołu w trakcie rozgrywek. Trener poprowadzi zatem zespół ŚKPR-u w trzech ostatnich meczach sezonu.
– Razem zaczęliśmy i razem skończymy ten sezon – powiedział po spotkaniu Mistak. Z takiego rozwiązania zadowolony jest Jacek Przenzak, wiceprezes ŚKPR-u. – Nasz klub zbyt wiele zawdzięcza Krzyśkowi, abyśmy tak po prostu nagle się pożegnali. Ten zespół jest jego dziełem, a stawiane cele zostały z grubsza zrealizowane. Dlatego nie wyobrażaliśmy sobie, żeby trener opuścił drużynę w trakcie sezonu.
Krzysztof Mistak pracuje w ŚKPR-ze od 2010 roku. Wywalczył z zespołem awans do I ligi, a następnie obronił tę klasę rozgrywkową w barażach. Obecnie świdniczanie mają zapewnione utrzymanie na kolejny sezon.
/ŚKPR Świdnica/

![Biało-zieloni powalczą o kolejne punkty w delegacji [BĘDZIE RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/mecz-Polonia-Swidnica_-_Krysztal-Stronie-Slaskie-2025.10.18-18-238x178.jpg)




![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/przejazd-kolejowy-3-100x75.jpg)
![Zapłacił mandat i niespodziewanie wpadł w furię [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/rowerzysta-1-100x75.jpg)
![Kierujący samochodem osobowym manewr wyprzedzania zakończył w rzece [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/samochod-w-rzece-5-1-100x75.jpg)

![Jesień w Świdnicy i okolicy na fotografiach czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-jesien-na-fotografiach-czytelnikow-2025-100x75.jpg)
