Strona główna Polityka Joachim Brudziński w Świdnicy

Joachim Brudziński w Świdnicy

17

W najbliższą niedzielę, w Klubie Bolko w Świdnicy zaplanowano spotkanie otwarte  z Joachimem Brudzińskim, parlamentarzystą i przewodniczącym Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.

Joachim Brudziński

– Wizyta przewodniczącego Brudzińskiego w powiecie świdnickim  to efekt, prowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość, akcji ukierunkowanej na bezpośredni kontakt z przedstawicielami lokalnych społeczności. Zazwyczaj znani politycy organizują swoje spotkania w dużych aglomeracjach miejskich. Doszliśmy jednak do wniosku, że trzeba to zmienić. Mieszkańcy regionu świdnickiego mają więc okazję do bezpośredniej rozmowy i podebatowania o przyszłości Polski – mówi Łukasz Apołenis, sekretarz zarządu okręgowego PiS.

Członkowie PiS liczą na duże zainteresowanie mieszkańców Świdnicy oraz okolicznych miejscowości. – Na spotkaniu z Joachimem Brudzińskim na pewno warto się pojawić – zachęca Anna Zalewska, posłanka PiS i dodaje. – Będziemy rozmawiać o naszym projekcie Alternatywa dla Polski. Był on niedawno firmowany przez prof. Glińskiego, kandydata na premiera rządu technicznego. Przedstawimy  nasze główne zamierzenia programowe i udowodnimy, że Prawo i Sprawiedliwość jest jedyną realną alternatywą dla słabych rządów obecnej koalicji Platformy i PSL.

Joachim Brudziński to jeden z najbardziej zaufanych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego. Oprócz obowiązków parlamentarnych pełni również funkcję przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS. W niedzielę oprócz Świdnicy odwiedzi także mieszkańców powiatu kłodzkiego oraz dzierżoniowskiego. Spotkanie zaplanowano na godzinę 18.00.

fot. materiały organizatora

Poprzedni artykułKrzysztof Mistak zostaje, przynajmniej do końca sezonu
Następny artykułŚmiecenie bez kary? [LIST DO REDAKCJI]