Strona główna Wydarzenia Świdnica Komu 1% podatku? Pomóż Mai Kuleszy

Komu 1% podatku? Pomóż Mai Kuleszy

0

Ostateczny termin złożenia zeznania podatkowego za 2012 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Przekazanie 1% nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania?

Pomóż Mai Kuleszy

Maja – 3,5 letnia uśmiechnięta mieszkanka Żarowa. Tuż po narodzinach, podczas przesiewowych badań słuchu, stwierdzono u Niej głęboki obustronny niedosłuch zmysłowo-odbiorczy. Maja podlega ciągłej rehabilitacji metodą audytową-werbalną. Po ukończeniu 8-go miesiąca życia Maja zaczęła korzystać z aparatów słuchowych. Niestety, nie przyniosły one żadnych rezultatów. W kwietniu 2010 roku Mai został wszczepiony do prawego ucha implant ślimakowy, niestety, ponownie nie przyniosło to widocznych efektów.
Ponadto u dziewczynki stwierdzono zaburzenia dysfunkcji integracji sensorycznej, co wiąże się z dodatkowym leczeniem i większymi kosztami. Maja wymaga stałej, dalszej rehabilitacji, by móc „nauczyć” się słyszeć i rozumieć, dlatego też rodzice Majeczki zwracają się o pomoc finansową.


Możesz pomóc Mai przekazując swój 1% podatku. Wystarczy, że w rozliczeniu rocznym PIT wpiszesz nazwę Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” numer KRS 0000037904 oraz w rubryce „Cel szczegółowy” dopisek: 19824 MAJA KULESZA-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Można również dokonywać darowizn (wpłat) na numer konta:
15 1060 0076 0000 3310 00 18 2615 z dopiskiem:
„19824 MAJA KULESZA-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”. Pomóż usłyszeć Mai z Żarowa.

Poprzedni artykułLegenda o gryfie pod wieżą [FOTO]
Następny artykułZbiórka zużytych opon