Strona główna Sport Piłka ręczna Długo wyczekiwane zwycięstwo ŚKPR-u

Długo wyczekiwane zwycięstwo ŚKPR-u

0

Po sześciu porażkach z rzędu piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica wreszcie odnieśli zwycięstwo. Nasza drużyna pokonała we własnej niżej notowany AZS AWF Biała Podlaska 32:30.

Po sześciu porażkach ciężko jest pozbierać zespół. W pierwszej części sezonu wygrywaliśmy każdy mecz, w którym byliśmy faworytem. W tej rundzie nie było już tak dobrze. Pierwsza połowa pokazała, że moi zawodnicy za bardzo chcieli wygrać to spotkanie i sprawić przyjemność publiczności. Przez to wszystko szło pod górkę. Po przerwie chcieliśmy odrobić dośc znaczne straty, co nam się udało. Zespół zaczął grać lepiej, do końca nie oddaliśmy zdobytego prowadzenia. Nasz zespół przypominał drużynę z pierwszej rundy – powiedział trener Krzysztof Mistak.

ŚKPR Świdnica – AZS AWF Biała Podlaska 32:30 (13:17)

ŚKPR: Wasilewicz, Olichwer, Rogaczewski (8), Szuszkiewicz (6), Mrugas (6), Gałach (5), Żubrowski (4), Rutkowski (1), Marciniak (1) , Kijek (1), Orzłowski (1), W. Makowiejew, Pułka