Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

3

Iron Man 3, Park Jurajski 3D, Niepamięć, Baczyński, Olimp w ogniu, Panaceum, a może Krudowie? Zobacz co jeszcze grają w świdnickim kinie Cinema 3D.

Repertuar od 26 kwietnia do 9 maja

IRON MAN 3 3D

USA ,b.o. , akcja/sci-fi/przygodowy/ 130 min

wersja dubbing: 9:15 14:45 17:30

wersja napisy: 12:00 20:15

Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – „Iron Man 3”. Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

PARK JURAJSKI 3D

USA ,od 7 lat, przygodowy/sci-fi/ 127 min

9:30** 11:30 14:30** 18:30

** seans nie odbędzie się 09.05

Naukowcy z InGen pod wodzą milionera Johna Hammonda wydobywają zatopionego w bursztynie komara. Jak się okazuje, ma on w sobie wyssaną z dinozaura krew. W taki oto sposób otrzymują bezcenny kod DNA. W połączeniu z DNA współczesnych gadów możliwe jest stworzenie żywych okazów prehistorycznych istot. Jednak człowiek nie byłby sobą, gdyby nie zaczął się bawić w Boga. Hammond postanawia odtworzyć wszystkie wymarłe gatunki, z tyranozaurem na czele i otworzyć park rozrywki z nimi w roli głównej. Wszystko przebiega gładko do czasu, gdy nad wyspę nadciąga burza. Zawodzi elektronika. Krwiożercze dinozaury wydostają się na wolność. Znajdujący się w parku goście muszą stanąć oko w oko z bestiami, których tak naprawdę nie znają.

OLIMP W OGNIU

USA ,od 15 lat, akcja/thriller/ 120 min

13:45 19:00 21:30

Agent Secret Service – Banning – popada w niełaskę prezydenta USA po tragicznym w skutkach wypadku. Zostaje odsunięty od służby bezpośrednio przy głowie państwa i oddelegowany do najmniej prestiżowych zajęć. Wszystko ulega zmianie, gdy Biały Dom zostaje zaatakowany przez terrorystów uzbrojonych w niesamowitą technologię, unieszkodliwiającą cały lokalny system obrony. Wszystkie próby odbicia budynku, przeprowadzone przez Pentagon, kończą się niepowodzeniem. Ostatnią szansą na uratowanie prezydenta jest Banning, który po latach służby zna Biały Dom jak własną kieszeń.

NIEPAMIĘĆ

USA ,od 13 lat, akcja/sci-fi/ 124 min

11:00 16:15 19:15*/ ** 22:00* / **

* seans się nie odbędzie 30.04

** seans nie odbędzie się 09.05

Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, kiedy ludzkość żyje w chmurach, ze względu na napromieniowanie Ziemi. Kiedy główny bohater, mechanik o imieniu Jak znajduje w rozbitym statku tajemniczą kobietę, uruchamia to ciąg zdarzeń, które wystawią jego światopogląd na próbę.

STRASZNY FILM 5

USA ,od 13 lat, komedia/ 85 min

9:30 14:15 17:15** 21:15

** seans nie odbędzie się 09.05

Piąta część pastiszu kina grozy z elementami komediowymi. Tym razem trzy przyjaciółki starają się o rolę w spektaklu baletowym.

PANACEUM

USA ,od 15 lat, dramat/thriller/kryminał/ 106 min

11:30 16:00 20:45

Historia kobiety w depresji, którą niepokoi zbliżający się termin wypuszczenia jej męża z więzienia. Zażywa dużą dawkę leków uspokajających by sobie z tym poradzić.

IMAGINE

Polska/Francja/Wlk. Brytania/Portugalia ,od 13 lat, dramat/komedia/ 105 min

13:45

Historia Iana, instruktora osób niewidomych, który prowadzi zajęcia z pacjentami prestiżowej kliniki okulistycznej. Opiekun uczy swoich podopiecznych orientowania się w przestrzeni. Jedna z metod, której używa, polega na echolokacji. Obiektem szczególnego zainteresowania nauczyciela staje się młoda Ewa, wrażliwa i zamknięta w sobie pacjentka. Ian, sam niewidzący, postanawia wyprowadzić ją poza klinikę.

KRUDOWIE

USA ,b. o., familijny/animowany/komedia/ 98 min

9:15 12:15** 16:15

** seans nie odbędzie się 09.05

W poszukiwaniu nowego domu, staromodny jaskiniowiec musi przeprowadzić rodzinę przez prehistoryczne ziemie. Olbrzymich rozmiarów flora i fauna są już sporym wyzwaniem, jednak prawdziwe komplikacje pojawią się w chwili, kiedy do rodziny dołączy zatrważająco nowoczesny jaskiniowiec, którego poszukiwanie „jutra” zupełnie nie pasuje do poglądów naszego bohatera hołdującego wczorajszym tradycjom.

UKŁAD ZAMKNIĘTY

Polska ,od 15 lat, dramat/obyczajowy/ thriller/ 100 min

18:15

Historia trzech prężnie działających biznesmenów, którzy padają ofiarą misternie uknutej intrygi na wysokich szczeblach wymiaru sprawiedliwości. Gdy pewnego dnia, o 6 rano, do ich domów wkraczają agenci Centralnego Biura Śledczego i uzbrojeni po zęby antyterroryści, żaden z przedsiębiorców nie ma bladego pojęcia, skąd wzięły się stawiane im zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy. Aresztowani, pozbawieni kontaktu z zastraszanymi rodzinami i bezlitośnie nękani kolejnymi oskarżeniami, mogą jedynie liczyć na pomoc młodego dziennikarza, który ryzykując obiecującą karierę w telewizji, zrobi wszystko, by ujawnić światu przemyślną intrygę wyrachowanych urzędników

BACZYŃSKI

Polska ,od 12 lat, biograficzny/ 67 min

9:30

To film poetycko-biograficzny, który wymyka się znanemu dotychczas podziałowi na gatunki, kanonowi postrzegania dzieł filmowych. Zagadkowy i wieloznaczny jak poezja i życie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Każdy odbierze go po swojemu, zinterpretuje na własne potrzeby, będzie miał inne refleksje, odczucia.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykuł„Mała syrenka” w teatrze
Następny artykułMirosław Kocur o Afryce