Strona główna Temat dnia Przejdź wiosenną metamorfozę!

Przejdź wiosenną metamorfozę!

0

Kalendarzowa wiosna już 21 marca. Wkrótce będzie można zrzucić kurtki, czapki i szaliki. To najlepszy czas, by zadbać o siebie i pomyśleć o odświeżonym wizerunku. Najlepiej zrobić to pod okiem specjalistów.

Salon Vera, Galeria Świdnicka, portal Swidnica24.pl i Mediator Group zapraszają wszystkie pełnoletnie panie do udziału w „Wiosennej metamorfozie”. Wystarczy nadesłać swoje zdjęcia z wizerunkiem twarzy oraz sylwetki i zdobyć sympatię świdniczan. Z trzech wyłonionych przez komisję uczestniczek poprzez głosowanie internauci i klienci Galerii Świdnickiej wybiorą zwyciężczynię. Zdjęcia pań będzie można zobaczyć w Galerii Świdnickiej oraz na fanepagu Swidnica24.pl na facebooku.

Na laureatkę czeka to, co kobiety lubią najbardziej! Grono specjalistów Salonu Vera zadba o zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej, nie zabraknie również porad dietetycznych. Zwyciężczynią zajmą się również stylista fryzur i wizażystka. Znakomici fachowcy zrobią wszystko, by pani poczuła się piękna i była gotowa na wiosnę!

Na zgłoszenia i zdjęcia czekamy do 14 marca 2013 roku pod adresem e-mail konkurs@swidnica24.pl, w temacie proszę wpisać “Wiosenne metamorfozy”. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin