Strona główna Sport Piłka nożna Polonia zagra ze Ślęzą jednak w Świdnicy

Polonia zagra ze Ślęzą jednak w Świdnicy

0

Nie uda się piłkarzom Polonii Świdnica i Ślęzy Wrocław rozegrać ostatniego test–meczu przed startem drugiej części sezonu 2012/2013 na boisku trawiastym. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie jest to możliwe zarówno w naszym mieście, jak i w stolicy Dolnego Śląska. Spotkanie kontrolne pomiędzy Polonią, a Ślęzą rozegrane zostanie zatem, tak jak wcześniej planowano w sobotę 16 marca w Świdnicy, tyle, że na sztucznej murawie – początek starcia o 14.00.

 

Ślęza Wrocław to wicelider III-ligi dolnośląsko-lubuskiej, z którym w tym sezonie już nie zagramy, a to ze względu na to, że jesienią przeprowadzone zostały awansem dwie kolejki rundy wiosennej. Przypomnijmy w Świdnicy wyraźnie lepsi byli świdniczanie pokonując faworytów z Wrocławia 3:1. Na własnym terenie przeciwnicy wzięli jednak rewanż kończąc ligowy 2012 rok zwycięstwem 2:1. W ekipie Ślęzy na murawie zobaczymy z pewnością dwóch byłych Polonistów: Macieja Bielskiego i Damiana Celucha.

 

Czeka nas zatem niezwykle ciekawy pojedynek, warto zarezerwować sobie zatem czas i zobaczyć piłkarzy Polonii w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rywalizacji o ligowe punkty. Spotkanie pomiędzy Polonią Świdnica, a Ślęzą Wrocław odbędzie się w sobotę 16 marca na sztucznej murawie przy ul. Śląskiej, początek meczu o 14.00.

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułZakończą sezon meczem z wiceliderem
Następny artykułJest nowe otwarcie