Strona główna Temat dnia Narkotyki w lodówce

Narkotyki w lodówce

6

Sto gramów amfetaminy i kilkanaście porcji marihuany jeden z mieszkańców Świebodzic przechowywał obok sera i masła. 28-latek wpadł w ręce policji.

– Mężczyzna w swoim mieszkaniu w lodówce przechowywał pojemnik, w którym miał ukryte dwa woreczki foliowe z białym proszkiem oraz małe zawiniątko z zielonym suszem. Po przeprowadzeniu badań przez techników kryminalistyki okazało się, iż jest to amfetamina i marihuana. Policjanci zabezpieczyli 15 porcji marihuany, natomiast z amfetaminy można byłoby uzyskać 1000 porcji produktu gotowego do sprzedaży – wyjaśnia Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Na bazie zgromadzonych przez policjantów materiałów wobec 28-latka zastosowany został dozór policyjny. Trzy razy w tygodniu będzie musiał meldować się na Komisariacie Policji w Świebodzicach. Obecnie policjanci ze Świebodzic wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest znaczna ich ilość nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułRuszyła strona Fundacji „Łączy nas Football”
Następny artykułOfiara wypadku zmarła po błędzie lekarskim?