Współzawodnictwo Międzyszkolne nadal dostarcza młodzieży i ich opiekunom oraz fanom sportu szkolnego sporych emocji. 5 marca rozegrano turniej mini-siatkówki dwójek chłopców ze szkół podstawowych. W zaciętej walce systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów wyłoniono ścisłą czołówkę zawodów.
Zwycięzcami okazała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: Filip Ciunajtis, Kamil Zagała, Tobiasz Taurogiński, Łukasz Woźny, Aleksander Rzychak oraz Mateusz Kolczak. Opiekunami drużyny są nauczyciele WF-u Justyna Malczyk i Artur Sara. Drugie miejsce zajęła SP 4, trzecią pozycję uzyskała SP 6. Na kolejnych miejscach uplasowali się zawodnicy z SP 105, SP 8 i SP 315. Najlepszymi zawodnikami okazali się Filip Ciunajtis (SP 1), Karol Kopycki (SP 4), Marcel Żukowski (SP 6), Dorian Krakowski (SP 105).

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








