Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Zajrzała na kilka dni, narobiła nadziei na piękną pogodę i tyle ją widzieli. Na prawdziwą wiosnę trzeba będzie jeszcze poczekać, ale nie ma co załamywać rąk! Magazyn Swidnica24.pl jak co tydzień śpieszy z podpowiedziami, co zrobić w  ponury weekend.

Zdjęcie wikipedia

Nawet najbardziej wytrwali amatorzy wycieczek pewnie tym razem będą woleli zostać w domu, jednak warto przygotować sobie plan na przyszłość. Pomoże w tym ranking, przygotowany przez portal Znaneniezne.pl, który stworzył zestawienie dziesięciu miejsc na Dolnym Śląsku, najchętniej odwiedzanych przez turystów. Czy wszystkie już mają Państwo „zaliczone”? Jeśli nie, może warto dodać do własnej listy i sprawdzić, dlaczego właśnie one cieszą się popularnością? Dolnośląskie TOP 10 znajdą Państwo w dziale Turystyka.

Na poprawę humoru proponujemy dobry film. Adrianna Woźniak w cyklu „Z wypożyczalni” poleca The Truman Show (więcej w dziale Kino). Natomiast do poczytania opowieść o ludziach, którzy słońce oglądają jeszcze rzadziej niż my. Do kraju reniferów wybrała się Magdalena Skopek, doktor fizyki, pasjonatka fotografii. Dotarła  do Nieńców – oddalonego od cywilizacji, koczowniczego ludu trudniącego się polowaniem i hodowlą reniferów. Przez dwa miesiące żyła tak jak oni. Jaki świat zobaczyła? Więcej w dziale Książka.

A na deser – deser. Znakomity na rodzinne leżakowanie na wielkiej kanapie w taki dzień, kiedy nawet nie ma się ochoty spojrzeć za okno. Jego nazwa brzmi tajemniczo. Crumble w rzeczywistości okazują się przysmakiem, w którego przygotowaniu mogą pomóc nawet najmłodsi domownicy. Jak je przyrządzić, zdradza nasza czarodziejka Penelopa. Przepis znajdą Państwo w dziale Kuchnia.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka w menu głównym pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Crumble na niepogodę
Następny artykułKomu 1% podatku? Wesprzyj Fundację Serce