Strona główna Sport Piłka ręczna Wielkie derby: ŚKPR Świdnica – Śląsk Wrocław

Wielkie derby: ŚKPR Świdnica – Śląsk Wrocław [VIDEO]

0

Wielkim krokami zbliża się absolutny hit rundy rewanżowej w I lidze piłki ręcznej. W sobotę 2 marca o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów szczypiorniści ŚKPR-u Świdnica zmierzą się z najbardziej utytułowanym klubem w historii polskiej piłki ręcznej, Śląskiem Wrocław. W związku ze spodziewanym bardzo dużym zainteresowaniem kibiców kasa biletowa będzie otwarta już od godziny 16.30.

Zapowiadają się olbrzymie emocje i wielkie sportowe święto. Piąty w ligowej tabeli ŚKPR postara się po raz drugi w tym sezonie pokonać trzecich w stawce faworyzowanych „Wojskowych”. Przypomnijmy bowiem, że w pierwszym  meczu obu drużyn, w obecności półtora tysiąca widzów w hali Orbita ŚKPR był sprawcą nie lada niespodzianki ogrywając Śląska 26:24.

 

To będzie niezwykły mecz, a pikanterii dodaje jego derbowy charakter. Piłkarze obu drużyn dobrze się znają, drogi wielu z nich krzyżowały się w ŚKPR-ze lub Śląsku. W barwach klubu z Wrocławia kibice zobaczą między innymi byłych zawodników ŚKPR-u: Marcina Schodowskiego, Kamila Herudzińskiego i Łukasza Kłosa. Z kolei w Śląsku w przeszłości występowali: Adrian Marciniak, Grzegorz Rutkowski, Paweł Orzłowski, Bartosz Żubrowski, Marek Mrugas – dzisiaj gracze ŚKPR-u… To będzie również wyjątkowe spotkanie dla trenera Szarych Wilków Krzysztofa Mistaka, który ze Śląskiem odnosił swoje największe sportowe sukcesy, między innymi zdobywając ostatni tytuł mistrza Polski w 1997 roku.

Spotkaniu szczypiornistów tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:

Talony do Delikatesów Mięsnych „Rarytas” z ulicy Bohaterów Getta

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

Pamiątki klubowe

Talony na torty do realizacji w cukierni Kasia z ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Śląsk Wrocław, sobota, 2 marca, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.

 

Poprzedni artykułKonwent o oświacie i śmieciowej rewolucji
Następny artykułSą pieniądze na wiadukt