Strona główna Kultura Śnieżny Piknik Rodzinny już dziś

Śnieżny Piknik Rodzinny już dziś

2

Rodzinnie, wesoło i biało zapowiada się coroczna impreza rekreacyjna w Rzeczce – Śnieżny Piknik Rodzinny. Rusza w niedzielę, 17 lutego od godz. 10.00. W Ośrodku Wypoczynkowym „Na Stoku” czekać będą atrakcje dla małych i dużych m. in. testowanie nart znanych marek z możliwością mierzenia czasów przejazdu, slalom dla małych dzieci, ciekawe gry i zabawy oraz ciepły poczęstunek z żurkiem i pieczonymi kiełbaskami.

Śnieżny Piknik Rodzinny to nie tylko świetny sposób na spędzenie zimowej niedzieli, ale także okazja do spotkania się w gronie świdniczan. Bardzo dobra frekwencja w ubiegłych latach pokazała, że mieszkańcom brakowało imprezy zimowej, w której mogliby uczestniczyć wyjeżdżając niedaleko poza nasze miasto. Świdnica ma wielki atut położenia w bliskości wielu atrakcji turystycznych – mówi Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy.

Dla mieszkańców chętnych do wzięcia udziału w Śnieżnym Pikniku zorganizowany zostanie bezpłatny transport. Wyjazd zaplanowano w niedzielę, 17 lutego o godz. 9.15 z pl. Grunwaldzkiego.  Zgłoszenia wraz z numerem kontaktowym przyjmuje do czwartku, 14 lutego Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” pod numerem tel. 74 852-02-90. Zgłosić się można również osobiście w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej ul. Wewnętrzna 2 (Rynek) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, w sobotę w godz. 10.00-16.00.

Poprzedni artykułZmuszał matkę i córkę do prostytucji
Następny artykułCztery żywioły – słowa