Strona główna Temat dnia Wyjątkowa niespodzianka dla świdniczanek

Wyjątkowa niespodzianka dla świdniczanek

3

Wszystkie panie, które wraz z nowym rokiem chciałby zmienić swój wygląd czeka niespodzianka. Liga Kobiet Polskich wraz z Urzędem Miejskim w Świdnicy zapraszają wszystkie świdniczanki do udziału w bezpłatnej akcji pn. „Świdnickie metamorfozy”. To propozycja dla kobiet, które chciałyby zmienić swój wygląd, poszukają swojego stylu oraz tych, które chcą zmienić swój wizerunek.

W ramach akcji przeprowadzone zostaną zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dla zwycięzcy „Świdnickich metamorfoz” zaplanowano również  pomoc znanych na rynku specjalistów od makijażu, stylizacji, czy też fryzjerstwa. Wszystko to w ramach organizowanej przez nas kolejnej edycji Świdnickiego Dnia Kobiet, której finał zaplanowano na 8 marca w teatrze. W organizację przedsięwzięć włącza się również Miasto Świdnica – mówi Elżbieta Dudziak, prezes świdnickiego koła Ligii Kobiet Polskich.

Akcja „Świdnickie metamorfozy” zostanie zrealizowana dzięki wsparciu wrocławskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica”, specjalisty od wizerunku Agnieszki Handler, Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin z Wrocławia oraz wizażystek reprezentujących znaną na świecie markę Bobbi Brown.

W ręce tych specjalistów będzie mogła oddać się jedna pani wybrana w ramach castingu, który zaplanowano na sobotę, 19 stycznia w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (ul. Długa 33 w Świdnicy).

Właśnie ruszyły zapisy na casting, które potrwają do 16 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są pod adresem: [email protected].

Specjalna Komisja Konkursowa składająca się między innymi z lekarza medycyny estetycznej i specjalisty wizerunku wybierze spośród chętnych jedną świdniczankę, która w nagrodę będzie mogła skorzystać z pełnej metamorfozy.

Casting będzie polegał na rozmowie kwalifikacyjnej z uczestniczkami. Panie będą miały szansę opowiedzieć kilka słów o sobie, a także uzasadnić chęć wzięcia udziału w metamorfozie. Uczestniczki podczas rozmowy wyjaśnią, co najbardziej przeszkadza im w wyglądzie i co chciałyby w nim zmienić – wyjaśnia Agnieszka Handler, specjalista wizerunku.

Zwyciężczyni castingu zostanie wybrana po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych. Z osobą, która wygra „Świdnickie metamorfozy” zostanie ustalony indywidualny harmonogram zmian. Proces zostanie uwieczniony na zdjęciach, które zobrazują przebieg procesu metamorfozy i jej efekty końcowe.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dobierzemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań zwyciężczyni metamorfoz. Poprzedzone zostaną konsultacją lekarską, podczas której zostanie opracowany indywidualny plan metamorfozy. O laureatkę zadbają certyfikowani lekarze medycyny estetycznej oraz dyplomowani kosmetolodzy – zapewnia Agata Wrona, menadżer Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica” z Wrocławia.

Finał akcji metamorfoz będzie zaprezentowany podczas marcowej Gali z okazji Świdnickiego Dnia Kobiet.

Kliknij REGULAMIN

***

W 2013 r. Stowarzyszenie Ligii Kobiet Polskich obchodzić będzie okrągłą rocznicę 100-lecia. Ten jubileusz świętować będą kobiety w całym kraju, przez co wydarzenie będzie miało zasięg ponadregionalny. Świdnickie Koło LKP włącza się w te obchody 8 marca, w ramach corocznych spotkań ze zdrowiem z okazji Dnia Kobiet. Program uroczystości zapowiada się niezwykle bogato. Będą goście specjalni, bezpłatne badania profilaktyczne skierowane do mieszkanek powiatu świdnickiego oraz konsultacje ze znanymi specjalistami z dziedziny chirurgii, kardiologii, okulistyki oraz onkologii. Panie będą mogły skorzystać także z profesjonalnych porad kosmetycznych, fryzjerskich i wizażu. Gala wieczorna to także prelekcje i pokazy związane z wcześniejszą akcją metamorfoz oraz koncert znanej aktorki i piosenkarki – Katarzyny Skrzyneckiej.

Patronat honorowy nad uroczystościami objął prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek. Przedsięwzięcie organizowane jest przy wsparciu Miasta Świdnica, Powiatu Świdnickiego oraz Gminy Świdnica.

 

Poprzedni artykułOszczędzą duże rodziny
Następny artykułKlasa sportowa o profilu pływackim w Gimnazjum nr 3