Strona główna Wydarzenia Świdnica Wiemy, kto przejdzie metamorfozy

Wiemy, kto przejdzie metamorfozy

0

Jak już informowaliśmy, nie jedna, jak wcześniej planowano, a dwie świdniczanki, będą mogły zmienić swój wygląd. A wszystko to w ramach bezpłatnej akcji „Świdnickie metamorfozy” organizowanej przez Ligę Kobiet Polskich wraz z Urzędem Miejskim w Świdnicy. W sobotę, 19 stycznia przeprowadzono casting, w którym wzięły udział w sumie 24 panie.

Najmłodsza uczestniczka akcji miała 19 lat, a najstarsza 63 lata. Wszystko rozpoczęło się od rozmów kwalifikacyjnych. Po tych rozmowach zdecydowano o wyborze nie jednej, jak to było planowane na starcie akcji, ale dwóch osób, które będą poddane kompleksowej metamorfozie. W kolejnych dniach komisja analizowała szczegółowo kandydatury i ostatecznie zadecydowała, że casting wygrała Dorota Majcher i Elżbieta Sasnal-Studnicka.

Laureatkom dobierzemy takie zabiegi medycyny estetycznej, które według ekspertów będą dla nich korzystne. Chcemy, aby były to zabiegi, po których będzie widać zmiany. Świdniczanki będą mogły liczyć również na pomoc kosmetyczki, wizażystek, fryzjera i doradcy wizerunku. Podpowiemy kompleksowo jak zadbać o siebie i jak dobierać garderobę – mówi Agnieszka Handler, przewodnicząca Komisji konkursowej, specjalistka wizerunku.

Akcja „Świdnickie metamorfozy” jest realizowana dzięki wsparciu wrocławskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica”, specjalisty od wizerunku Agnieszki Handler, Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin z Wrocławia oraz wizażystek reprezentujących markę Bobbi Brown.

Jakie są efekty metamorfoz, będzie można się przekonać 8 marca, podczas Świdnickiego Dnia Kobiet.

Poprzedni artykułPomogą seniorom przy PIT-ach
Następny artykułW nowy rok z nowym wozem