Strona główna Sport Piłka nożna Weekend na boiskach lig halowych

Weekend na boiskach lig halowych

0

W ostatnią sobotę i niedzielę rozegrano kolejne spotkania w ligach halowych rozgrywanych w Świdnicy, Żarowie, Witoszowie i Jaworzynie Śląskiej.

 

Świdnicka Liga Halowej Piłki Nożnej Ener-G Cup

 

 

3. kolejka (zaległa)

 

Kabaret – Cukrownik Pszenno 8:3

Bramki: Kopernicki (4), Kalinowski (3), Lato oraz Urbańczyk (2), Kutela

 

FC Żubry – After Party Team 8:3

Bramki: Piech (3), Bylica, Zielonka, Goździejewski, Gol, Felich oraz Kucek, Pieniążek, Wirchniański

 

Williams Hayward – Power Team 2:3

Bramki: Sajdak (2) oraz Slatan (2), Rutkowski

 

La Liga Jaworzyna Śląska – Zgoda 9:3

Bramki: G. Borowy (4), Sz. Borowy (2), Sowa (2), Fudali oraz Latarowski, Wróblewski, Maziarz

 

Jako Team – ŚFUP 11:2

Bramki: Morawski (4), Madziała (3), Szuba (2), Turzański, bramka samobójcza oraz Kwaszewski (2)

 

Piłkarz kolejki: Adam Slatan – Power Team

Bramkarz kolejki: Miłosz Kudłacz – Kabaret

 

 

12. kolejka

 

Kabaret – Darbor II 8:1

Bramki: Kopernicki (2), Krupczak (2), Lato (2), Wyszomirski, Kalinowski oraz Tadrzak

 

La Liga Jaworzyna Śląska – Darbor 4:1

Bramki: Sz. Borowy, G. Borowy, Sowa, Piotrowski oraz Luber

 

Cukrownik Pszenno – Jako Team 1:5

Bramki: Kutela oraz Morawski (2), Mojsa (2), Chrzan

 

FC Żubry – Zgoda 2:1

Bramki: Gol (2) oraz Maziarz

 

Williams Hayward – ŚFUP 5:2

Bramki: Sajdak (2), Ciuba, Burdzy, Czykieta oraz Dmitruk (2)

 

After Party Team – Power Team 2:6

Bramki: Krzeczowski, Kucek oraz Rutkowski (2), Slatan, Żygadło, Rybarczyk, Bednarczyk

 

Piłkarz kolejki: Szymon Borowy (La Liga Jaworzyna Śląska)

Bramkarz kolejki: Mateusz Górski (La Liga Jaworzyna Śląska)

 

Tabela:

1. Kabaret 12 28 70:17
2. Jako Team 12 27 74:16
3. FC Żubry 12 27 44:24
4. Williams Hayward 12 23 47:25
5. La Liga Jaworzyna Śl. 12 22 66:30
6. Darbor 11 21 43:28
7. Power Team 12 19 32:36
8. Cukrownik Pszenno 12 15 57:48
9. Darbor II 11 10 26:63
10. ŚFUP 12 7 20:61
11. After Party Team 12 4 22:105
12. Zgoda 12 1 22:70

 

 

Żarowska Liga Futsalu Electrolux Cup

 

 

6. kolejka

 

I liga

KKZ Zaskoczeni Żarów – Zryw Łażany 6:1 (3:1)

Oldboys – Cannabis 0:7 (0:3)

Czarny Lotos – Nocny Team 6:0 (1:0)

Wektor Świdnica – Darbor 4:5 (3:3)

 

II liga

Kozioł team – Carvalet Jaroszów 2:1 (1:0)

Mam Talent – Wierzbianka Wierzbna 2:4 (1:3)

Daj Piątaka Team – Drink Team Świdnica 1:8 (1:2)

PKS Złoty Kłos – U 18 Żarów 3:9 (0:3)

 

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 6. kolejki

I liga: bramkarz – Mateusz Burdzy (Wektor Świdnica), zawodnik – Gracjan Klimczak (Darbor)

II liga: bramkarz – Wojciech Hanc (Mam Talent), zawodnik – Mateusz Kołodziej (U18 Żarów)

 

Tabela I ligi:

1. Czarny Lotos 6 15 30:11
2. KKZ Zaskoczeni Żarów 6 15 27:12
3. Darbor 6 15 29:17
4. Wektor Świdnica 6 10 24:16
5. Cannabis 6 7 27:19
6. Oldboys 6 6 11:20
7. Zryw Łażany 6 1 7:29
8. Nocny Team 6 1 1:32

 

 

Tabela II ligi:

1. Drink Team Świdnica 6 18 40:11
2. Wierzbianka Wierzbna 6 15 28:13
3. U 18 Żarów 6 11 19:10
4. Kozioł Team 6 10 18:23
5. Mam Talent 6 9 19:12
6. Carvalet Jaroszów 6 7 22:9
7. Daj Piątaka Team 6 0 7:30
8. PKS Złoty Kłos 6 0 11:56

 

 

Jaworzyńska Amatorska Liga Piłki Halowej

 

 

6. kolejka

 

Szczypiorki – Wiśniowa 3:9 (3:4)

Bramki: Fudali (2), Bielat oraz T. Charytanowicz (4), Spłocharski (3), Szuba (2)

 

Fair Play – Karolina Junior 26:2 (9:1)

Bramki: Frankowski (8), Zadziorski (8), Piotrowski (5), Grzegorzewicz (4), Durma oraz Kukliński, Kusio

 

XXL Bolesławice – Wyimaginowani Chłopcy 2:7 (0:3)

Bramki: Gałka, Koblowski oraz Luber (4), Sz.Borowy (2), Mlak

 

La Liga – Glob Max 12:8 (9:6)

Bramki: G.Borowy (7), Kurzeja (2), Leletko, Krawczyk, Tymcik oraz Włodarczyk (5), M.Charytanowicz, R.Charytanowicz, Jędras

 

Zawodnik kolejki: Marcin Krawczyk (La Liga)

 

Najlepszy bramkarz: Michał Wiśniowski (Wyimaginowani Chłopcy)

 

Strzelcy kolejki: Adam Frankowski, Andrzej Zadziorski (Fair Play) – 8 bramek

 

Tabela:

1. La Liga 5 15 78:30
2. Fair Play 5 12 62:40
3. Znajomi Fryzjera 5 10 49:39
4. Wiśniowa 5 10 49:23
5. Wyimaginowani Chłopcy 6 9 46:32
6. Glob Max 6 9 59:59
7. XXL Bolesławice 5 3 34:49
8. Karolina Junior 5 3 21:77
9. Szczypiorki 6 0 28:77

 

 

Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej Jako Team

 

 

5. kolejka

Darbor Witoszów – Gammaflora Bystrzyca Górna 7:3

Grom Witków – Orzeł Witoszów 9:2

Herbapol Stanowice – LKS Czarni Szczepanów 6:5

Zgoda Grodziszcze – LKS Nowalijka Słotwina 3:1

 

Tabela:

1. Darbor Witoszów 5 12 38:19
2. Gammaflora Bystrzyca Górna 5 12 30:12
3. LKS Czarni Szczepanów 5 9 32:27
4. Grom Witków 5 9 23:24
5. Zgoda Grodziszcze 5 6 16:25
6. Herbapol Stanowice 5 6 16:39
7. LKS Nowalijka Słotwina 5 3 16:20
8. Orzeł Witoszów 5
3 15:32