Strona główna Wydarzenia Kup sobie wieżę

Kup sobie wieżę

3

Ruszyła internetowa aukcja charytatywna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej zwycięzcy prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek odda we władanie na jeden dzień świdnicką wieżę ratuszową.

Wieża ratuszowa to obiekt w samym sercu świdnickiej starówki. Ma niemal 58 m wysokości oraz 10 kondygnacji. Obiekt zdobi wielki zegar, przez którego przeszklone tarcze można oglądać panoramę miasta. Do dyspozycji zwiedzających jest również otwarty taras widokowy. Nowa Wieża zwieńczona jest hełmem i iglicą z charakterystyczną kulą. Długo oczekiwany symbol świetności miasta powrócił do Świdnicy po 45 latach i obecnie wystawiony jest na charytatywną licytację. Zwycięzca aukcji może „władać wieżą” w wybrany poniedziałek 2013 roku, zaprosić znajomych i rodzinę na zwiedzanie. Obsługa wieży będzie do jego dyspozycji i pomoże spędzić ten wyjątkowy dzień.

Aukcja potrwa do 19 stycznia  (Aukcje WOŚP › Sport i Turystyka › Kolekcje sportowe › Bilety kolekcjonerskie). Cena wywoławcza 500 zł.

Warunki zrealizowania „Jednodniowego Certyfikatu oddania we władanie Wieży Ratuszowej”:

Zwycięzca aukcji musi być osobą pełnoletnią

Wieża zostanie oddana we władanie w dowolnie wybrany poniedziałek (z wyłączeniem dni: 1 kwietnia, 10 czerwca, 11 listopada 2013 r.), wyznaczony w porozumieniu z zarządzającym Wieżą Ratuszową,

Korzystanie z Wieży w wybranym dniu ograniczone jest godzinami jej otwarcia: od 10.00 do 20.00 oraz szczegółowym regulaminem dostępnym na stronie: www.wieza.swidnica.pl.

Poprzedni artykułOrszak w Świebodzicach
Następny artykułWeekend na boiskach lig halowych