Strona główna Sport Inne Świdniczanin szefem wyszkolenia Kravmaga w Polsce

Świdniczanin szefem wyszkolenia Kravmaga w Polsce

13

Tadeusz Dubicki ze Świdnicy w grudniu 2012 roku został w Izraelu mianowany szefem wyszkolenia Kravmaga (KMG – Kravmaga Global Polska). Czarnym pasem Kravmaga, stopień Krav Maga Expert 2 nie może się poszczycić żadna osoba z Dolnego Śląska, to ponadto jeden z najwyższych osiągniętych stopni w Polsce

 

Egzamin zdany został pomyślnie przed komisją światowego Global Teamu: Master Chief, Eyal Yanilov – Prezydent Kravmaga (Izrael), Zeev Cohen – Level Master 1 (Israel), Tommy Bloom – Level Expert 5 (Szwecja), Tolik Kvores – Level Expert 4 (Israel), Ilya Dunsky – Level Expert 4 (Israel). Do egzaminu świdniczanin przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce i za granicą. Jest to jedyny i najwyższy w KMG – Kravmaga Global Polska stopień zdany w centrali Kravmaga w Netanya, przy udziale wszystkich Instruktorów „Global Teamu”.

 

Tadeusz Dubicki:

1. Instruktor cywilny Kravmaga – z uprawnieniami międzynarodowymi wydanymi przez Eyal Yanilov Prezydent Kravmaga Global.

2. Instruktor Policyjny (Law Enforcement)- z uprawnieniami międzynarodowymi (uprawnienia izraelskie)

3. Instruktor ochrony VIP, and Third Party Protection – z uprawnieniami międzynarodowymi (wg izraelskiej formuły ochrony)

4. Były żołnierz jednostek specjalnych (dowódca grupy specjalnej)

5. Instruktor strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego.

6. Ratownik przedmedyczny

7. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale prawa. Specjalizacja kryminalistyka, broń palna

8. Wyższe wykształcenie pedagogiczne

9. Wyszkolił i przygotował do pracy trenerskiej 5 instruktorów, prowadzących obecnie własne sekcje na terenie Polski i za granicą

10.Zajmuje się osobistą ochroną „VIP”-ów

 

 

 

Poprzedni artykułSP 315 zaprasza na bal
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 24 [KONKURS]