Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdnickie metamrfozy – zgłoszenia do środy

Świdnickie metamrfozy – zgłoszenia do środy

0

Do środy, 16 stycznia prowadzone są zapisy dla pań, które wraz z nowym rokiem chciałby zmienić swój wygląd. Liga Kobiet Polskich wraz z Urzędem Miejskim w Świdnicy zorganizują dla świdniczanek bezpłatną akcji – „Świdnickie metamorfozy”. To propozycja dla kobiet, które chciałyby zmienić swój wygląd, poszukają swojego stylu oraz tych, które chcą zmienić swój wizerunek.

W ramach akcji przeprowadzone zostaną zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dla zwycięzcy „Świdnickich metamorfoz” zaplanowano również  pomoc znanych na rynku specjalistów od makijażu, stylizacji, czy też fryzjerstwa. Wszystko to w ramach organizowanej przez nas kolejnej edycji Świdnickiego Dnia Kobiet, której finał zaplanowano na 8 marca w teatrze. W organizację przedsięwzięć włącza się również Miasto Świdnica – mówi Elżbieta Dudziak, prezes świdnickiego koła Ligii Kobiet Polskich.

Akcja „Świdnickie metamorfozy” zostanie zrealizowana dzięki wsparciu wrocławskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica”, specjalisty od wizerunku Agnieszki Handler, Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin z Wrocławia oraz wizażystek reprezentujących znaną na świecie markę Bobbi Brown.

W ręce tych specjalistów będzie mogła oddać się jedna pani wybrana w ramach castingu, który zaplanowano na sobotę, 19 stycznia w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (ul. Długa 33 w Świdnicy).

Zapisy potrwają do 16 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są pod adresem: [email protected].

Specjalna Komisja Konkursowa składająca się między innymi z lekarza medycyny estetycznej i specjalisty wizerunku wybierze spośród chętnych jedną świdniczankę, która w nagrodę będzie mogła skorzystać z pełnej metamorfozy.

Zwyciężczyni castingu zostanie wybrana po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych. Z osobą, która wygra „Świdnickie metamorfozy” zostanie ustalony indywidualny harmonogram zmian. Proces zostanie uwieczniony na zdjęciach, które zobrazują przebieg procesu metamorfozy i jej efekty końcowe.

Finał akcji metamorfoz będzie zaprezentowany podczas marcowej Gali z okazji Świdnickiego Dnia Kobiet.