Strona główna Konkursy Balonowy pokaz przed USC

Balonowy pokaz przed USC

1

Dzisiaj, 13 stycznia w samo południe będzie można obejrzeć niezwykły pokaz. Sprzed Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej wystartuje balon. To specjalna prezentacja przed licytacją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Będzie można obejrzeć start i przelot balonu. – To będzie przedsmak atrakcji, jaka czeka zwycięzców licytacji – zapewniają na FB organizatorzy. O 18.00 w USC rozpoczną się licytacje, na które trafi także bilet na przelot balonem. To wkład w WOŚP gminy Świdnica.

– W ubiegłym roku licytowano pióro wraz z kałamarzem oraz kopią dokumentu podpisanego przez Teresę Mazurek po raz pierwszy jako wójta gminy Świdnica. Tym razem na zwycięzcę licytacji czeka godzinny lot balonem, pod okiem licencjonowanego pilota Krzysztofa Zaparta, który pozwoli odkryć wiele tajemnic, jakie z ziemi trudno dostrzec. Obszar gminy to 208 km2 i jednocześnie piękne widoki, które zwycięzca licytacji będzie mógł zobaczyć z lotu ptaka – informuje Janusz Waligóra, rzecznik Urzędu Gminy Świdnica.