Strona główna Wydarzenia Orkiestrowe niespodzianki

Orkiestrowe niespodzianki [FOTO]

0

Samochody zwalniały, a piesi zatrzymywali się i zadzierali głowy do góry. Nie co dzień zdarza się zobaczyć nad Świdnicą balon na ogrzane powietrze. W samo południe przed Urzędem Stanu Cywilnego widzowie mogli obejrzeć przygotowania do startu i wreszcie obserwować lot. Kto będzie sam chciał spróbować podniebnej podróży z pilotem, może wylicytować ufundowany przez gminę Świdnica bilet dla dwóch osób. Start o 18.00 w USC w Świdnicy.

Natomiast w Klubie Bolko o 19.00 pod młotek pójdzie 5 ekstremalnych wycieczek autami off road z terminem do uzgodnienia z osobami, które je wylicytują – ufundowane przez użytkowników forum Sudetyoffroad.pl. Samochody, które wiele przeszły i zaimprowizowany wypadek można oglądać przed siedzibą Sądu Okręgowego w Świdnicy.

Wszystkie zebrane dziś podczas licytacji i w puszkach 140 świdnickich wolontariuszy datki zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra po raz 21. Hasłem tegorocznego finału jest „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

zdjęcia asz i Janusz Waligóra

Poprzedni artykułBiegiem w Nowy Rok [FOTO]
Następny artykułŚwiatełko do nieba z sercem