Strona główna Kultura Medium z „Graalem” w Świdnicy

Medium z „Graalem” w Świdnicy

4

Medium to niezwykle uzdolniony raper i producent działający do niedawna w podziemiu polskiej sceny hip-hopowej. Jego najnowsze wydawnictwo pt. „Graal” to drugi tytuł wydany dla Asfalt Records. Tę płytę będzie promował 8 lutego na koncercie w małej sali świdnickiego Klubu Bolko.

Medium jest uznawany za nadzieję najnowszej generacji polskich raperów. Oficjalnie zadebiutował albumem „Teoria Równoległych Wszechświatów”, i był to wówczas pierwszy od 10 lat debiut rapera, i producenta w Asfalt Records. Przez słuchaczy zaliczany jest powszechnie do „ambitnego hip-hopu”. W 2012 roku wydał dwupłytowe dzieło „Graal” – jeden z najlepszych albumów jakie ukazały się w Asfalcie, jak twierdzą wydawcy. Na albumie tym porusza trudne i wymagające skupienia się tematy, akompaniując sobie niezwykle dopracowanymi i wyszukanymi aranżacjami.

Promujący płytę teledysk do utworu „Nieme kino”

Organizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury (www.sok.com.pl). Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 pln i dostępne będą w tym tygodniu w Informacji Turystycznej (Rynek, ul. Wewnętrzna 2) oraz w sieci Ticketpro (www.ticketpro.pl). W dniu koncertu cena biletów wyniesie 30pln. Ilość miejsc ograniczona do 200 osób.

Poprzedni artykułJakub króluje od dwunastu lat
Następny artykułMuzyczne ferie