Strona główna Temat dnia Lot balonem na licytacji

Lot balonem na licytacji

3

Już w najbliższą niedzielę po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Każdego roku władze gminy Świdnica przyłączają się do akcji niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Tegoroczna propozycja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom sportów ekstremalnych.

– W ubiegłym roku licytowano pióro wraz z kałamarzem oraz kopią dokumentu podpisanego przez Teresę Mazurek po raz pierwszy jako wójta gminy Świdnica. Tym razem na zwycięzcę licytacji czeka godzinny lot balonem, pod okiem licencjonowanego pilota Krzysztofa Zaparta, który pozwoli odkryć wiele tajemnic, jakie z ziemi trudno dostrzec. Obszar gminy to 208 km2 i jednocześnie piękne widoki, które zwycięzca licytacji będzie mógł zobaczyć z lotu ptaka – informuje Janusz Waligóra, rzecznik Urzędu Gminy Świdnica.

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę swobodnie żeglując w powietrzu, spędzić ciekawie wolny czas, to zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji WOŚP, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 stycznia 2013 r. od godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy.

 

Poprzedni artykułPijany kolejarz z marihuaną
Następny artykułOrkiestrowy Świdnicki Imprezownik