Strona główna Wydarzenia Lama World szuka wolontariuszy

Lama World szuka wolontariuszy

9

Na rynku pracy jest bardzo trudno o zatrudnienie dla młodych ludzi. O tym przekonać mogą się nie tylko uczniowie, czy studenci, ale i też wykwalifikowani specjaliści. Aby móc zdobyć dobrą pracę i konkretne stanowisko, nie wystarczają tylko studia.

W tym momencie zazwyczaj przedsiębiorcy patrzą najpierw na doświadczenie, a potem na wykształcenie. Co w takim razie można zrobić, aby zwiększyć swe szanse na rynku pracy?

Dobrą szansą są fundacje i stowarzyszenia, bo tam można zdobyć zarówno dobry punkt w CV, ale i też pomóc innym oraz się świetnie bawić. Takim stowarzyszeniem jest Lama World, której współzałożycielem jest świdniczanin, Piotr Parobiec.

Lama World tworzą młodzi i ambitni ludzie, których bogate doświadczenie w działalności społecznej, zarządzaniu, czy tworzeniu eventów ma zainspirować do aktywności mieszkańców Polski. LAMA WORLD stawia na najwyższą jakość, wiedzę oraz kreatywność, a zamierza działać w obszarach edukacji i kultury. Trwa rekrutacja wolontariuszy.

– Dlaczego warto z nami współpracować? Szukamy osób na konkretne stanowiska, gdzie po współpracy z nami każda osoba otrzyma stosowne referencje, którymi będzie mogła się poszczycić w CV. Współpraca z nami to nie tylko referencje, ale też zdobycie nowej wiedzy, poznanie interesujących ludzi, zobaczenia ciekawych miejsc – zachęca Piotr Parobiec.

– To jest wielka szansa nie tylko dla młodych ludzi, którzy w czasie edukacji mogą zdobyć ważne dla nich doświadczenie. Oferujemy również szereg szkoleń i warsztatów, możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy dostosowane do pozostałych zajęć. Kogo szukamy? Począwszy od pomocy biurowej, fotografów, specjalistów ds.fundraisingu, koordynatorów, grafików, programistów, specjalistów ds. PR i innych, z różnych miast Polski.

Wystarczy wejść na naszą stronę www.lamaworld.org w zakładce Pracuj z nami, wybrać konkretne stanowisko i aplikować. Nawet, jeżeli ktoś nie znajdzie oferty dla siebie, pomimo tego warto wysłać do nas swoje CV, gdyż my prowadzimy rekrutację przez cały rok i na różne stanowiska.

Aplikacje prosimy kierować na adres [email protected].

Dołącz do nas i poszerzaj horyzonty! Polecamy również naszą stronę na FaceBooku: https://www.facebook.com/pages/Lama-World/589533621062570.

Poprzedni artykułWieża ratuszowa sprzedana za …
Następny artykułPorażka ŚKPR-u w sparingu z Czechami