Strona główna Sport Siatkówka Jaworzno wyraźnie lepsze od MKS-u

Jaworzno wyraźnie lepsze od MKS-u

0

Wygląda na to, że runda rewanżowa będzie w wykonaniu siatkarek MKS-u dużo słabsza niż pierwsza odsłona rozgrywek. Nasze zawodniczki przegrały swój trzeci mecz z rzędu tym razem ulegając MCKiS-owi Jaworzno 0:3.

Tylko pierwszy set spotkania był wyrównany. Więcej opanowania w końcówce wykazały jednak gospodynie i to one wygrały pierwszą partię 25:23. W drugiej partii świdniczanki nie miały nic do powiedzenia. Ślązaczki  były lepsze w każdym elemencie gry i zwyciężyły tego seta pozwalając naszym zawodniczkom na zdobycie zaledwie 11 punktów. W trzecim secie było trochę więcej walki, ale rywalki również bez większych problemów pokazały swoją wyższość wygrywając do 17.

 

Poprzedni artykułModlitwy o jedność chrześcijan
Następny artykułKolejne miliony dla przedsiębiorców