Strona główna Konkursy Andropauza 2. Wygraj wejściówkę!

Andropauza 2. Wygraj wejściówkę!

1

Jacek Kawalec, Ryszard Kotys, Paweł Królikowski, Matylda Damięcka i kilku innych, znanych aktorów gra (wymiennie) w sztuce Jana Jakuba Należytego „Andropauza 2, czyli męska rzecz być kobietą”. Spektakl już 19 stycznia będzie można obejrzeć w Świdnicy, a na Czytelników Swidnica24.pl czeka jedna podwójna wejściówka.

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy! Na widzów czekają nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będą mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w Pesel nie zagląda.

Andropauza 2, czyli męska rzecz być kobietą

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43

19 stycznia 2013

godzina 18.00

bilety: 65 zł

Konkurs

Na Czytelników Swidnica24.pl czeka podwójna wejściówka. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcą Państwo obejrzeć tę sztukę? Zwycięży autor najciekawszej odpowiedzi. Na e-maile czekamy do 16 stycznia. Należy je nadsyłać na adres [email protected] W tytule proszę wpisać Andropauza, w treści odpowiedź na pytanie, imię i nazwisko oraz numer telefonu (do wiadomości Redakcji). Zwycięzca zostanie powiadomiony telefonicznie.

 

Poprzedni artykułTłumny Orszak Trzech Króli [FOTO/VIDEO]
Następny artykułPiłkarze i kibice zagrali dla Mai