Strona główna Wydarzenia Zadbaj o skórę z salonem Vera

Zadbaj o skórę z salonem Vera

0

Zima, to najlepszy czas na regenerację i odnowę skóry po słonecznych dniach lata i przeprowadzenie zabiegów odmładzających oraz poprawiających kondycję naszej skóry.

Przesuszona skóra, przebarwienia, pogłębione zmarszczki, rozszerzone pory, naczynka, nadmierne rogowacenie – to najczęstsze problemy, jakie pojawiają się po lecie. Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się ich, są zabiegi peelingami medycznymi. My polecamy te z zatosowaniem sprawdzonych preparatów medycznych marki MediDerma do użytku profesjonalnego. Zabiegi przeprowadzane na nich są bezpieczne i wysoko skuteczne.

Na przebarwienia polecamy zabiegi z wykorzystaniem najnowszego peelingu medycznego na bazie kwasu kawowego – Nomelan Cafeico. Jest to zabieg idealny dla osób, które nie chą poddawać się wielotygodniowej terapii preparatami depigmentującymi w domu. W tym przypadku wystarczy przeprowadzić kilka zabiegów w 2-3 tygodniowych odstępach. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale dla podtrzymania i utrwalenia ich należy przeprowadzić kilka zabiegów.

Dla osób, których głównym problemem jest nieubłaganie upływający czas i co za tym idzie – pogorszenie owalu twarzy, utrata jędrności i pogłębiające się zmarszczki – proponujemy wspaniały zabieg odmładzający i poprawiający kondycję naszej skóry.

MEZO-ODMŁADZANIE, bo o tym mowa, to światowy hit anti-aging. Polega on na połączeniu mikronakłuwania skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami anti-aging. Zabiegi są bezpieczne i skuteczne, dają szybkie i spektakularne efekty:

wygładzenie zmarszczek i bruzd

poprawę jędrności, struktury skóry i owalu twarzy

zmniejszenie widoczności blizn

nadaje cerze świeży, młody, promienny wygląd

Mamy również dobrą wiadomość dla osób, które marzą o wspaniałej sylwetce, ale dieta i ćwiczenia fizyczne nie dały oczekiwanych rezultatów. Proponujemy zabiegi lipolizy kawitacyjnej (czyli tzw. liposukcji bez skalpela), z wykorzystaniem urządzenia CAVIX. Działa ono na obszary trudne do kształtowania przez ćwiczenia czy dietę! System Cavix niszczy zlokalizowane złogi tłuszczu pozwalając ciału na utratę zbędnych centymetrów. Nawet ciężkie i oporne obszary mogą być przekształcone dzięki tej nieinwazyjnej metodzie.

Osobom, które nie mają pomysłu na świąteczny upominek dla bliskiej osoby, proponujemy zakup karty upominkowej na zabiegi w Salonie Kosmetyki Estetycznej VERA. Jest to wspaniały pomysł na podarowanie chwili relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.vera.swidnica.pl
lub pod nr tel.: 508 577 155

Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje.

VERA Kosmetyka Estetyczna

Ul. Armii Krajowej 3 (za PZU)

artykuł sponsorowany