Strona główna Sport Piłka nożna Winter Silesian Cup na półmetku

Winter Silesian Cup na półmetku

0

Rozgrywany od czwartku w hali na osiedlu Zawiszów piłkarski turniej dla dzieci – Winter Silesian Cup 2012 dotarł na półmetek. Znamy już zwycięzców w kategoriach U8 i U9.

W kategorii U8 najlepszą drużyną okazała się ekipa Śląska Wrocław S.A , która pokonała w finale FC Academy Wrocław 2:1. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy UKP I Zielona Góra, którzy pewnie pokonali Śląsk I Wrocław 6:1. Najlepszym zawodnikiem uznano Marcina Kaczora z FC Academy Wrocław, najlepszym bramkarzem został Igor Czapran ze Śląska I Wrocław, a najwięcej bramek (9) w tej kategorii wiekowej zdobył Jakub Jezierski ze Śląska Wrocław S.A. Gryf Świdnica nie awansował do najlepszej czwórki.

W kategorii U9 zwyciężyła drużyna M.O.S. Karkonosze Jelenia Góra, która po rzutach karnych pokonała Śląsk Wrocław S.A. Na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy Gryfa Świdnica po zwycięstwie nad Zagłębiem Lubin. Najlepszym bramkarzem wybrano Kamila Kulika z Pasta Jawor, najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Borzęcki ze Śląska Wrocław S.A., a królem strzelców został Radek Tyrański z M.O.S.-u Karkonosze Jelenia Góra.