Strona główna Wydarzenia Świdnicka firma ze złotym certyfikatem

Świdnicka firma ze złotym certyfikatem

0

Znamy już pierwszych laureatów w konkursie Firma i Gmina XXI Wieku organizowanym przez Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej. Wśród laureatów jest świdnicka firma YASUMI.

Komisja Konkursowa  konkursu ustaliła dość restrykcyjne progi punktowe – uczestnicy, którzy zdobędą poniżej 82 punktów procentowych nie otrzymają żadnego certyfikatu. Mimo wygórowanych wymagań okazało się, że są na terenie naszego województwa zarówno gminy jak i firmy, które bez trudu mogą sięgnąć po to prestiżowe wyróżnienie. W listopadzie zostało przyznanych sześć certyfikatów.

 

Laureatami zostali:

W kategorii Gmina XXI Wieku 2012

  • Gmina Długołęka – złoty certyfikat
  • Gmina Sobótka – złoty certyfikat
  • Gmina Leśna – srebrny certyfikat

W kategorii Firma XXI Wieku 2012

  • Yasumi – Instytut Zdrowia i Urody ŚWIDNICA – złoty certyfikat
  • Salo Urody Metamorfozy w Wałbrzychu – atelier Ewa Kosmala – srebrny certyfikat
  • Bio – Studio „Relaks” w Wałbrzychu – srebrny certyfikat

Na cztery firmy startujące w konkursie, jedna niestety nie zdobyła certyfikatu. Pamiętajmy jednak, że Program Dobos ma za zadanie nie tylko wyróżnianie najlepszych firm i gmin, ale także pomoc tym, u których pojawiły się problemy w zarządzaniu kadrami. Obszerne raporty, które otrzymują uczestnicy konkursu zawierają również cenne wskazówki i sugerowane kierunki zmian. Bywa często tak, że wystarczą dwa miesiące od wprowadzenia sugerowanych zmian i jakość obsługi powraca do normy z korzyścią dla firm i gmin oraz klientów korzystających z ich usług.

Poprzedni artykułGrudniowy przewodnik kulturalny
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 19 [KONKURS]