Strona główna Kultura Grudniowy przewodnik kulturalny

Grudniowy przewodnik kulturalny

0

Już od 1 grudnia dostępny będzie nowy numer świdnickiego przewodnika kulturalno-rozrywkowego 074. Bezpłatne wydawnictwo można znaleźć w różnych punktach miasta, zaczynając od Galerii 44 i Informacji Turystycznej w Rynku.

W grudniowej edycji 074 przedstawia zapowiedzi wielu wydarzeń związanych ze Świętami: projekcji filmów, warsztatów, jarmarków. Miesiąc rozpoczyna się 4 spektaklami „Królik, Królik”, na które ciężko już kupić bilety, ale czytelnicy 074 będą mieli możliwość wygrać zaproszenie. Czekają też konkursy związane z koncertem Voo Voo (8 grudnia) oraz wydarzeniami w kinie Cinema 3D (m.in. premiera filmu Hobbit) i wałbrzyskim Teatrze Dramatycznym („A, nie z Zielonego Wzgórza”). Ponadto w tym numerze krótkie przypomnienie kilku większych tegorocznych imprez kulturalnych i rozrywkowych, które sprawiły, że w Świdnicy nie było nudno.

Aktualne informacje o punktach dystrybucji oraz wersję elektroniczną 074 można znaleźć na stronie www.facebook.com/074info. Wydawcą przewodnika jest Świdnicki Ośrodek Kultury (www.sok.com.pl.

Poprzedni artykułPierwsza kolejka JALPH za nami
Następny artykułŚwidnicka firma ze złotym certyfikatem