Strona główna Magazyn Świątecznie z Magazynem Swidnica24.pl

Świątecznie z Magazynem Swidnica24.pl

0

Ten weekend w Państwa domach pewnie należy do najbardziej pracowitych w roku, ale gdy już skończą się  przygotowania i zaczną świąteczne dni, będzie chwila wolnego i na dobrą książkę, i film, i wycieczkę. Magazyn Swidnica24.pl śpieszy z podpowiedziami, co wybrać.

Adrianna Woźniak tym razem przygotowała subiektywny wybór filmów, które najchętniej obejrzałaby właśnie w święta Bożego Narodzenia. Może i naszym Czytelnikom coś z owej listy się spodoba. Więcej w dziale Kino.

Jeszcze dzisiaj warto zajrzeć do czarodziejskiej  kuchni Penelopy, która podpowiada, jak przygotować nieodzowne na świątecznym stole śledzie. Jaki jest jej przepis? Warto sprawdzić w dziale Kuchnia.

Jeśli jeszcze nie wiedzą Państwo, jaki prezent sprawić ukochanemu mężczyźnie, podpowiadamy – to może być biografia najsłynniejszego współczesnego piłkarza. Próżno szukać informacji o nim na plotkarskich portalach. Przeczy wszelkim stereotypom gwiazdy. Messi, bo oczywiście o nim mowa, jest przykładem zwykłego chłopaka, który pokonał własne ograniczenia i na boisku nie ma sobie równych. Więcej w dziale Książka.

A na deser propozycja nieco dalszej wyprawy. Choć na razie śniegu jak na lekarstwo, może jednak wreszcie się pojawi. Wówczas warto zabrać rodzinę i przyjaciół w Góry Izerskie. Na żądnych aktywnego odpoczynku czekają wspaniałe trasy biegowe w Jakuszycach. A jeśli ktoś nie jeździ na nartach, zawsze może pospacerować i napawać się pięknymi widokami. Więcej w dziale Turystyka.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. W imieniu wszystkich autorów życzymy spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Śledzik na Wigilię
Następny artykułNa ważny temat: O nowych opłatach za śmieci [VIDEO]