Strona główna Sport Inne “Sportowa Kolęda” z OSiR-em

“Sportowa Kolęda” z OSiR-em

0

Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w czwartek 20 grudnia na imprezę przed lodowiskiem przy ul. Śląskiej 35 (18:00 – 20:00), gdzie odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek i barszczykiem. Organizator zaprasza środowiska sportowe oraz mieszkańców Świdnicy, naszej Gminy i Powiatu.

 

Impreza dedykowana jest mieszkańcom zainteresowanym sportem oraz środowiskom sportowych klubów i stowarzyszeń. Świdnicki OSiR wzorem lat ubiegłych urządza  „Sportową Kolędę” tak aby przy ognisku, pieczonych kiełbaskach i gorącym barszczyku tradycyjnie już świdnicki świat sportu oraz mieszkańcy naszego miasta mogli porozmawiać, powspominać i być może zaplanować realizację nowych sportowych przedsięwzięć i pomysłów. Przy świątecznej muzyce, a jeśli śnieg dopisze to na sankach i przy zimowych uciechach swoje miejsce znajdą także i najmłodsi sportowcy. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

/OSiR Świdnica/