Strona główna 112 Policyjny weekend: 15 wypadków

Policyjny weekend: 15 wypadków

0

W ciągu minionego weekendu dolnośląscy policjanci przeprowadzili na terenie województwa łącznie 1635 interwencji. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku 135 podejrzanych. Ponadto w ręce policjantów wpadło 35 poszukiwanych, w tym 4 osoby nieletnie. W sobotę i niedzielę na Dolnym Śląsku doszło do 15 wypadków drogowych. Funkcjonariusze podczas kontroli ujawnili i zatrzymali 62 nietrzeźwych kierujących.

Na terenie powiatu świdnickiego od 30 listopada doszło do dwóch wypadków. W miniony piątek kierujący seatem alhambrą na przejściu dla pieszych na ul. Wałbrzyskiej w Świebodzicach nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. 75-letnia kobieta ze złamaną miednicą trafiła do szpitala. 1 grudnia w Witkowie kierowca ciężarówki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który wypadł z jezdni i uderzył w słup energetyczny. Ucierpiał 53-letni pasażer. Mężczyzna ma złamany kręgosłup na odcinku lędźwiowym.

Policjanci z powiatu świdnickiego zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał w organizmie 4 promile alkoholu.

Poprzedni artykułWojtek Waglewski i Voo Voo w Świdnicy
Następny artykułMiliony dla szkół zawodowych