Strona główna Sport Piłka ręczna Niespodzianki na ostatni mecz w roku

Niespodzianki na ostatni mecz w roku

0

Po dwóch wygranych z rzędu szczypiorniści ŚKPR-u Świdnica walczą o czwarte miejsce na półmetku rozgrywek I ligi. W sobotę 8 grudnia w ostatnim tegorocznym występie przed własną publicznością podejmą ASPR Zawadzkie.

Będzie to mecz pełen smaczków.

 

Po pierwsze świdniczanie jeszcze z tym rywalem nie wygrali.

 

Po drugie w zespole Szarych Wilków wystąpi bramkarz Tomasz Wasilewicz, który ostatnich kilka lat spędził w ekipie z Opolszczyzny.

 

Po trzecie trenerem rywali jest dobrze znany w Świdnicy Mirosław Sanecki, który w latach osiemdziesiątych po raz pierwszy wprowadził Elmot Świdnica do II ligi.

 

Wreszcie po czwarte w trakcie spotkania będzie dało się odczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Widzowie staną przed szansą zdobycia talonów do realizacji w nowo otwartych Delikatesach Mięsnych z ulicy Bohaterów Getta. Będzie również możliwość nabycia klubowych kalendarzy ściennych na 2013 rok.

 

Ponadto meczowi tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:

 

Talony do Delikatesów Mięsnych „Rarytas” z ulicy Bohaterów Getta

 

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

 

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

 

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

 

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – ASPR Zawadzkie, sobota, 8 grudnia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.

 

Poprzedni artykułÓsemka najlepsza w ręczną
Następny artykułŚwidnicki Gryf z medalami