Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl w ostatni weekend roku

Magazyn Swidnica24.pl w ostatni weekend roku

0

2012 rok zdecydowanie przechodzi do historii. Już w poniedziałek powitamy 2013. Jeśli nie wybierają się Państwo na bal sylwestrowy, to może sesja filmowa w domu albo prywatka z przyjaciółmi? Co obejrzeć i jaką potrawą zaskoczyć gości? Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze śpieszy z podpowiedziami.

Adrianna Woźniak w dziale Kino przygotowała listę filmów, które zdecydowanie umilą ostatnią noc w roku. Wieczór z Marylin Monroe, Richardem Gere czy Penelope Cruz nie może się nie udać. Natomiast czarodziejka Penelopa podpowiada w dziale Kuchnia, jak przygotować sylwestrową „domówkę” i nie spędzić ostatniej nocy roku przy garnkach i obsłudze gości. Jak zwykle sięga po niezawodne małe przekąski.

Zanim jednak ruszą Państwo w tany, może warto wybrać się na ostatnią w tym roku wycieczkę? Wraz z portalem ZnaneNieznane.pl Polecamy wyprawę w pobliskie góry. Dlaczego warto przed wyruszeniem na szlak zatrzymać się w miejscowości Tąpadła? O tym w dziale Turystyka.

W ostatni weekend roku polecamy „To nie jest dziennik” Zygmunta Baumana. Współtwórca koncepcji postmodernizmu i twórca polskiej szkoły socjologii spisał osobiste refleksje i skomentował wydarzenia z przełomu lat 2010 i 2011. Lektura dla wymagających. Więcej w dziale Książka.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka w menu pod hasłem Magazyn. Udanego ostatniego weekendu 2012 roku!

 

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Wykwintne kuleczki na Sylwestra
Następny artykułNajniższe opłaty śmieciowe w powiecie